سئو داخلی چقدر مهم است

سئو داخلی چقدر مهم است ؟

 

در این مقاله قصد داریم شما را با برخی از نکات سئو آشنا کنیم همانطور که میدانید سئو داخلی یکی از پارامترهای مهم در سایت می باشد اکثر صاحبان سایت از سئو داخلی صفحات خود اطلاع چندانی ندارند از زیاد به آن اهمیت نمی دهند.

 

سئو داخلی و چند راهکار

 همچنین شما را با تکنیک های تولید محتوا در این بخش آشنا می کنیم. همان طور که می دانید تولید محتوا یکی از بخش های بسیار مهم است باید تولید محتوا را تولید کرد که برای کاربر باشد یعنی مخاطب به نیاز و خواسته خود بر اساس سرچ در گوگل برسد بعضی افراد و صاحبان سایت ها و تولید کنندگان محتوا مطلب را برای گوگل مینویسند نه برای مخاطب.

 نوع محتوا باید بر اساس کلمات کلیدی باشد و پراکندگی کلمات کلیدی شود سعی کنید از کلمات کلیدی در ۲۰۰ کلمه اول استفاده شود و از کلمات کلیدی  به طور صحیح استفاده کنید.

در اینجا به بخش مهم مطلب می رسیم آن هم بخش لینک سازی داخلی است لینک سازی داخلی باید طوری باشد که ارتباط منطقی بین صفحات برقرار شود یعنی از کلمه کلیدی به صفحه مرتبط با همان موضوع لینک داده شود سعی کنید چندین لینک مرتبط به صفحات مرتبط بدهید این کار باعث پراکندگی کلمات کلیدی در صفحات سایت می شود و موتورهای جستجو و خزنده های گوگل بهتر با سایت شما ارتباط برقرار می کنند.

سئو داخلی

 استفاده از عکس در متن بسیار مهم است بزارید یه مثال براتون بزنم تصور کنید صفحه روزنامه ای را که در حال خواندن آن هستید و هیچ عکس و تصویر جذابی در آن وجود ندارد این صفحه بسیار برای کاربر خسته کننده می باشد پس سعی کنید از تصاویر جذاب در لابلای متن استفاده کنید تا هم خوانایی بهتری داشته باشد وهم جذابیت خاص

 یکی دیگر از موارد سئو داخلی استفاده از عنوان های مناسب مرتبط با کلمه کلیدی می باشد سعی کنید  از کلمات کلیدی متنوع در عنوان استفاده کنید همچنین بخش توضیحات سایت یک عنوان مناسب و جذاب برای کاربر بنویسید.

 باید طوری عنوان  و توضیحات را بنویسید که کاربر ترغیب شود روی لینک شما کلیک کند و این کار باعث افزایش بازدید و فروش سایت شما خواهد شد.

 اولویت لینک های داخلی در سایت از بالا به پایین می باشد هر چه به سمت پایین سایت برویم اولویت لینک های داخلی کمتر می شود.

 نکته:  همیشه یک لینک از کلمه کلیدی در محتوا به صفحه اصلی سایت خود بدهید

 اگر از وردپرس استفاده میکنید یکی از افزونه های بسیار مهم در سئو داخلی افزونه یوست سئو می باشد. این افزونه به شما کمک می کند خطاها و ارورها در محتوای خود را بیابید و به بهترین شکل آن را بهبود بدهید.

 سئو داخلی یکی از مهمترین بخش ها در  سایت می باشد سعی کنید بر روی آن وقت و انرژی زیادی بگذارید چون نتیجه بسیار خوبی از آن خواهید گرفت باید کاری را انجام دهید که دیگران کمتر به آن توجه می کنند و همین باعث رشد و ارتقای سایت شما به رتبه های بالاتر می باشد.

 

لینک دادن به سایتهای دیگران

 

یک مورد خیلی مهم که اکثر صاحبان سایت از آن غافل اند یا آنرا انجام نمی دهند لینک دادن به سایت های دیگران است زیرا فکر می کنند با انجام این کار اعتبار و هویت سایت خود را از دست می دهند همانگونه که میدانید یکی از فاکتورهای مهم در سئو داخلی لینک سازی می باشد به همان طور که باید از سایت های دیگر لینک گرفت باید به سایت های دیگر لینک هم داد.

این موضوع برای گوگل بسیار حائز اهمیت است و دوست دارد سایت شما به سایت های دیگر نیز لینک بدهد

 

 امیدوارم از خواندن این مقاله استفاده لازم را برده باشید اگر تجربه یا روش بهتری دارید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.